whatsapp

"İyi bir tatili çoktan hakettiğinizi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.. Günlükvillam.com"


Villa Asil Hakkında

AYLAR Gecelik FİYAT TABLOMUZ
MART - NİSAN 824 TL
1-11 MAYIS 1059 TL
12-19 MAYIS 1765 TL
23-30 MAYIS 1059 TL
HAZİRAN 1471 TL
TEMMUZ 2059 TL
AĞUSTOS 2059 TL
1-14 EYLÜL 2059 TL
15 - 30 EYLÜL 1412 TL
EKİM 1412 TL
KASIM - ARALIK  824 TL 

En kısa kiralama süreleri

Nisan : 5 gece
Mayıs : 5 gece
Haziran : 7 gece
Temmuz : 7 gece
Ağustos : 7 gece
Eylül : 7 gece
Ekim : 5 gece
Diğer aylar : 5 gece

Bayram tatillerinde genellikle en kısa konaklama süresi 7 gecedir.

 

* Yukarıdaki konaklama sürelerinden daha kısa süreli taleplerde, ev sahibinin onayı ile 100 TL - 150 TL arası ekstra kısa kiralama ücreti ve 300 TL - 600 TL arası ekstra temizlik ücreti ile rezervasyon kabul edilebilmektedir.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

  Depozito  1000,- TL*
Eve girişte ev sahibi tarafından alınan ve bir hasar olmadığı sürece tatilinizin bitiminde size aynen iade edilen bedeldir.

Fiyata dahil olan hizmetler

  Haftalık temiz havlu ve çarşaf
  Son temizlik ücreti
  Elektrik kullanımı fiyata dahil     ( kW/haftalık)
  Su parası fiyata dahil
 

Evin beyaz eşya ve donanım bilgileri

 •   Şömine
 •   Buzluklu buzdolabı
 •   Çamaşır makinesi
 •   Bulaşık makinesi
 •   Barbekü / Mangal
 •   Mikrodalga fırın
 •   Ütü
 •   Saç kurutma makinesi
 •   İnternet (ücretsiz)
 •   Uydu TV
 •   Bebek yatağı
 •   Mama sandalyesi
Villa Asil , Akyaka'da Derimce mevkiinde doğa içerisinde müstakil konuma sahip 2014 yılında bitmiş olan yepyeni bir tatil villasıdır. Bu evimizde iki adet yatak odası yer almaktadır. Bir tane yatak odasının girişi ayrı yerden yapılmaktadır. Bu odanın kendi banyosu bulunmaktadır. Diğer odadaki yataklar ile beraber toplam 4 kişiye konaklama imkanı sunan Villa Asil oldukça sessiz ve sakin bir konumdadır. Bu villamız, doğa içerisinde insanlardan uzak bir tatil yapıp tüm yılın yorgunluğunu atmak için misafirlerimiz için çok idealdir.

Müstakil yüzme havuzuna ve geniş bir araziye sahip olan taş villa ahşap ile çok güzel dekore edilmiştir. Çok özenle ve zevkle dizayn edilen bir evdir. Taş bina olması ve orman serinliğinin etkisi sebebiyle bunaltıcı bir ortamı kesinlikle bulunmamaktadır. Villamıza giden yol sadece bu eve çıkmaktadır. Bu konumdan dolayı villamız oldukça müstakil bir ortama sahiptir.

Villamızda özel odun fırını bulunmaktadır. Kullanmak isteyen misafirlerimiz ücret karşılığında ev sahibinden odun temin edebilmektedir.

Not: Villamızda, tuzlu havuz sistemi bulunmaktadır. Havuz, Mayıs ayı itibariyle aktif olup Ekim ayının sonunda kapatılmaktadır.

Not: Minimum konaklama süresinin altındaki konaklamalarda 250,-TL temizlik ücreti ilave olmaktadır.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

Hangi Günler Dolu / Boş

İşveren Bilgileri

Etiketler